Mutlu Akademi

0 224 413 69 70
bilgi@mutluakademi.com.tr

Hakkımızda

2004 yılından itibaren çeşitli konularda faaliyetlerine devam etmekte olan MBA Danışmaklık 2007 yılında sertifikalı ilk yardım eğitimlerini, 2013 yılında Mutlu Bayır Akademi OSGB'yi de oluşturarak büyümeye devam ediyor. 2014 yılı itibariyle OSGB hizmetimizi sonlandırarak eğitim faaliyetleri ile gelişerek çalışıyoruz. 2019 yılından itibaren ise MUTLU AKADEMİ İLKYARDIM EĞİTİM GAYRIMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ olarak yeni sektörleri faaliyetlerimize dahil ediyoruz.

Hedeflerimiz

Öncelikli hedefimiz, firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği her alanda onlara destek olmaktır.

Dünyada ve Türkiye’de meydana gelen hızlı sanayileşme ve teknolojik gelişmeler ile doğru orantılı olarak özellikle iş yerlerinde çalışan kişilerin iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili bazı sorunlar da açığa çıkmıştır. Bu sebeple bizim amacımız bir takım önlemleri önceden alarak iş yerlerini güvenli hale getirmektir.

Üretim süreçlerini analiz ederek çalışma ortamında oluşabilecek iş güvenliği risklerini tanımlayabilme ve değerlendirme becerisine sahip uzmanlarımız vasıtasıyla, işçi sağlığı ve iş güvenliğinin sağlanabilmesi için alınması gereken tüm tedbirleri almak, acil durumlarda müdahale yapabilecek kişileri belirlemek ve onları eğitmek, iş güvenliği eğitimlerine destek eğitimleri planlamak ve uygulayarak daha güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşturmak bizim temel amacımızdır.

Yetki Belgesi

Mutlu Akademi eğitim konularında sizlere hizmet vermesi için Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir kurumdur.

Web hizmetleri: yakamoz.net